Często zadawane pytania

Moje zamówienie zostało odrzucone – czy muszę złożyć nowe zamówienie?
Jeśli Twoje zamówienie zostanie odrzucone, nasz zespół obsługi klienta chętnie Ci pomoże.

Jak zmienić kolejność?
Twoje zamówienie może zostać zmienione do momentu wysłania paczki. Aby zmienić zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Czy możesz przesłać mi więcej zdjęć wybranego modelu?
Jasne, możesz wysłać link lub pełną nazwę produktów do działu obsługi klienta, aby poprosić o więcej zdjęć.

Czy mogę zapłacić moją kartą VISA/Mastercard?
Zachęcamy ludzi do korzystania z Bitcoin i Western Union, jednak przetwarzamy karty Paypal/Visa/MasterCard przez ograniczony czas. Jeśli nie znalazłeś tej opcji, wróć innym razem i skontaktuj się z obsługą klienta.

Czy Twoja witryna jest bezpieczna?
Po złożeniu zamówienia dostarczymy Ci numer śledzenia, możesz śledzić przesyłkę przez cały czas. Więc nie martw się o to. Ponadto wszystkie Twoje dane osobowe, których użyłeś na naszej stronie, są poufne.

Gdzie mogę szukać informacji o złożonym zamówieniu?
Twoja wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia zawiera szczegóły zamówienia, w tym numer zamówienia. Otrzymasz również numer śledzenia, za pomocą którego możesz śledzić swoje zamówienie.

Ile czasu zajmuje dotarcie paczki?
Po złożeniu zamówienia zajmiemy się jego realizacją i wysyłką w ciągu 72 godzin. Logistyka trwa zwykle 7-10 dni. W sumie 10-13 dni.

Co powinienem zrobić, jeśli moja płatność kartą kredytową jest nieprawidłowa?
Jeśli podczas płatności kartą kredytową wystąpi błąd, możesz wrócić i złożyć zamówienie ponownie, a następnie anulować zamówienie, które nie zostało pomyślnie opłacone. Możesz skontaktować się z wystawcą karty kredytowej, aby potwierdzić, że Twoja karta kredytowa ma dobrą opinię. Jeśli nie próbowałeś tego wiele razy, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Jak mogę anulować lub zmienić swoje zamówienie?
Z naszym działem obsługi klienta online możesz skontaktować się e-mailem.

Czy gwarantujesz mi prywatność?
Tak, gwarantujemy klientom bezpieczne i niezawodne zakupy online oraz gwarantujemy całkowitą prywatność klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci poufność.